Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /www/doc/www.golfreality.cz/www/class/page.class.php on line 77

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.golfreality.cz/www/inc/adodb5/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 364
Golf Reality - Realitní kancelář - Nabídka - Kubistický skvost 3+kk 96 m2 Praha 1 - Josefov
Jste zde: Homepage » Nabídka

Kontakt:
Golfinvest s.r.o.
Ondříčkova 322/24
130 00 Praha 3-Vinohrady
Česká republika

E-mail: info@golfreality.cz
Tel: +420 773 911 911

Praha 1 - Josefov Kubistický skvost 3+kk 96 m2

Vynikající příležitost koupit byt 3+kk 96 m2 s exkluzivním výhledem do Pařížské ulice a na hotel Intercontinental ve známém kubistickém domě v ulici Elišky Krásnohorské od architekta Otakara Novotného. Velmi světlý byt s jihozápadní orientací. 3 prostorné pokoje, kuchyně, samostatná koupelna, samostatné WC, šatna, komora, lodžie. Dochovány originální kubistické prvky v bytě i domě. Nejlepší adresa, Praha 1 – Josefov. Pouze 2 byty na patře, nový výtah, nová okna na obou fasádách.

Architekt Otakar Novotný dokázal naplno využít všech zdobných a kompozičních prvků kubismu při realizaci tří čtyřpatrových domů probíhala v letech 1919 až 1921.

Domy mají mělké arkýře, předsunuté před členitou fasádu s geometrickými prvky, doplněnou o červená okna. Budova zapadá do okolní zástavby a nenápadně na sebe poutá pozornost zdobením a barevnými tóny. Dům vyniká umírněnou elegancí krystalinického kubismu, kdy už ale dochází i k většímu využítí barevného působení.

 

Byt je před rekonstrukcí.

 

PRODÁNO

Makléř:
tým GOLFINVEST
Tel: 773 911 911
E-mail: info@golfreality.cz